Falubaz ma chrapkę na mistrza! Czy uda im się wygrać? - zapowiedź niedzielnych meczy.

W hicie 9 kolejki PGE Ekstraligi, Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie Fogo Unię Leszno. Adam Skórnicki widzi szansę na pokonanie mistrzów Polski, którzy są w niesamowitym gazie. Pierwsza potyczka tych drużyn zakończyła się zwycięstwem 51:39 dla Leszna. Mistrzowie Polski w tym sezonie PGE Ekstraligi jeszcze nie przegrali żadnego spotkania, co zapowiada niesamowite emocje! Relacje live (od godz. 18:00) można zobaczyć tu --> https://zuzlowaenergia.blogspot.com/2019/06/stelmet-falubaz-zielona-gora-fogo-unia.html

Początek meczu o godz. 19:00
Sędzie meczu: Krzysztof Meyze (Bydgoszcz)
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Wynik pierwszego meczu: 51:39 dla Fogo Unii Leszno
Transmisja live: nsport+

W ostatnim spotkaniu kolejki Betard Spartę Wrocław podejmie Forbet Włókniarz Częstochowa. Przypomnijmy, że pechowo ze składu gospodarzy wypadł Tai Woffinden, który z powodu kontuzji musi mieć przerwę od jazdy na żużlu. Dlatego też Betard Sparta nie panikuje w obliczu przymusowej pauzy Brytyjczyka, który może wrócić na tor w okolicach sierpnia. W klubie mówią, że skoro bez niego udało się wygrać w Lublinie, to dlaczego miałoby się to nie udać w kolejnych meczach? Relacje live (od godz. 16:00) można zobaczyć tu --> https://zuzlowaenergia.blogspot.com/2019/06/betard-sparta-wrocaw-forbet-wokniarz.html