truly.work Stal Gorzów - Get Well Toruń ; Wielkie ściganie w Gorzowie! Bonus jedzie do Torunia! (relacja zakończona)

Niels Krystian Iversen 1
Szymon Woźniak 3
Norbert Kościuch 0
Peter Kildemand 2

Świetny start gospodarzy! Iversen cały czas atakował Kildemanda, ale ostatecznie wygrał Kildemand. Woźniak daleko z przodu. Aktualny wynik meczu: (5:1)

BIEG 2

Rafał Karczmarz 2*
Igor Kopeć-Sobczyński w
Mateusz Bartkowiak 3
Maksymilian Bogdanowicz 1

Bieg przerwany. Upadek Bartkowiaka spowodowany przez Sobczyńskiego. Z powtórki wykluczony jest Igor Kopeć - Sobczyński. W powtórce biegu ze startu najlepiej gospodarze, którzy nie mieli żadnych problemów z pokonaniem osamotnionego Torunianina. Aktualny wynik meczu: (10:2)

BIEG 3

Krzysztof Kasprzak 1*
Chris Holder 3
Anders Thomsen 2
Jack Holder (RZ za Nizgorskiego) 0

Zmiana zwykła za Nizgorskiego Jack Holder. Zdecydowanie wygrany start gości. Już na prostej przeciwległej Gorzowianie poradzili sobie z Jackiem. Thomsen przez cały bieg walczył z Chrisem Holderem. Ostatecznie to jednak Australijczyk wygrał bieg. Aktualny wynik meczu: (13:5)

BIEG 4

Jason Doyle 2
Rafał Karczmarz 3
Igor Kopeć - Sobczyński (RT za Bogdanowicza) 0
Bartosz Zmarzlik 1

Rezerwa taktyczna za Maksymiliana Bogdanowicza Igor Kopeć - Sobczyński. Świetny start Karczmarza. Młodzieżowiec Stali wygrał bieg z dosyć sporą przewagą. Zmarzlik próbował atakować Doyle'a. Ostatecznie to Australijczyk wygrał pojedynek ze Stalowcem. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (17:7)

BIEG 5

Niels Kristian Iversen 3

Zdecydowana wygrana ze startu Iversena. Kasprzak próbował go atakować , potem Thomsen, jednakże im się to nie udało. Kościuch daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (20:10)

BIEG 6

Chris Holder 0
Bartosz Zmarzlik 2*
Jack Holder (RZ za Nizgorskiego) 1

Od startu do mety Stalowcy prowadzili. Kapitalna współpraca Gorzowianów! Bracia Holderowie daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (25:11)

BIEG 7

Szymon Woźniak 2
Jason Doyle 3
Peter Kildemand 1*
Igor Kopeć-Sobczyński 0

Doyle zdecydowanie wygrał start i uciekł Stalowcom. Woźniak próbował atakować Australijczyka, jednak mu się to nie udało. Kopeć - Sobczyński daleko z tyłu. Trwa przerwa na regulaminowe równanie toru. Aktualny wynik meczu: (28:14)

BIEG 8

Bartosz Zmarzlik 2
Jason Doyle (RT za Kościucha) 3
Rafał Karczmarz 0
Niels Kristian Iversen 1

Rezerwa taktyczna za Norberta Kościucha pojedzie Jason Doyle. Pewne zwycięstwo Doyle'a. Zmarzlik uporał się z Iversenem już na pierwszym łuku, na czym skorzystał Karczmarz. Niestety chwilę później stracił on 3 pozycje i spadł na ostatnie miejsce. Aktualny wynik meczu: (30:18)

BIEG 9

Mateusz Bartkowiak (RZ za Kildemanda) 0
Chris Holder 2

Rezerwa zwykła za Petera Kildemanda pojedzie Mateusz Bartkowiak. Oraz za Filipa Nizgorskiego Jack Holder. Pewne zwycięstwo Woźniaka. Bracia Holderowie cały czas jechali parą. Bartkowiak daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (33:21)

BIEG 10

Maksymilian Bogdanowicz 0

Doyle prowadził od startu do mety. Thomsen próbował atakować Australijczyka, ale ten dobrał odpowiednią ścieżkę i nie dał się Duńczykowi. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (36:24)

BIEG 11

Rafał Karczmarz (RZ za Kildemanda)
Norbert Kościuch 2
Bartosz Zmarzlik 3
Chris Holder 1*

Kościuch wygrał start, ale już na przeciwległej prostej poradził sobie z nim Zmarzlik. Karczmarz próbował atakować Holdera, jednak mu się to nie udało. Aktualny wynik meczu: (39:27)

BIEG 12

Mateusz Bartkowiak 1*
Krzysztof Kasprzak 2

Iversen założył całą stawkę tuż po starcie. Gorzowianie udali się za nim w pogoń, ale nie byli w stanie go wyprzedzić. Kopeć - Sobczyński daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (42:30)

BIEG 13

Anders Thomsen w
Jack Holder (RZ za Nizgorskiego) 2*
Szymon Woźniak 1

Upadek Thomsena na trzecim kółku. W tym momencie Torunianie prowadzili 5:1. Anders Thomsen zostaje wykluczony z powtórki. W powtórce ,,Pierniki" wygrały start i dowieźli pięć punktów dla swojej drużyny! Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (43:35)

BIEG 14

Krzysztof Kasprzak 0
Jack Holder 1*
Anders Thomsen 3
Niels Krystian Iversen 2

Iversen zdecydowanie wygrał start. Holder poradził sobie z Kasprzakiem na drugim kółku. Thomsen z okrążenia na okrążenie zbliżał się do Iversena i ostatecznie wygrał wyścig!

BIEG 15
Szymon Woźniak 0
Niels Krystian Iversen 1*

Niesamowity wyścig! Gorzowianie ze startu wyszli na podwójne prowadzenie, ale dość szybko przedzielił ich Doyle. Iversenowi udało się ,,zfaulować", wypchnąć Woźniaka i przedrzeć się na trzecią pozycję. Dwa punkty za meczowe zwycięstwo zostają w Gorzowie, a punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu jedzie do Torunia!

Dziękujemy za relację i już w tym momencie zapraszamy na relację live z meczu Forbet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra! --> klik