Forbet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra ; Bonus i zwycięstwo meczowe zostają w Częstochowie! (relacja zakończona)

BIEG 1

Nicki Pedersen 2
Leon Madsen 3
Michael Jepsen Jensen 0
Paweł Przedpełski 1

Niesamowity start Madsena! To on od startu do mety był nie do powstrzymania! Daleko z tyłu Jepsen Jensen, który miał kłopoty z utrzymaniem się na motocyklu. Aktualny wynik meczu: (4:2)

BIEG 2

Jakub Miśkowiak 3
Norbert Krakowiak 1
Michał Gruchalski w
Mateusz Tonder 2

Upadek Gruchalskiego na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Karetka wyjeżdża na tor. Gruchalski wykluczony z powtórki! Osamotniony Miśkowiak wygrał start i pewnie rozprawił się z zielonogórską parą młodzieżowców. Aktualny wynik meczu: (7:5)

BIEG 3

Adrian Miedziński 3
Patryk Dudek 1
Fredrik Lindgren 2
Piotr Protasiewicz 0

Upadek Protasiewicza na pierwszym łuku. Bieg przerwany! Powtórka wyścigu w pełnej obsadzie. Znakomity start ,,Miedziaka"! Już na pierwszym łuku dojechał do niego Lindgren. Podwójna wygrana gospodarzy! Aktualny wynik meczu: (12:6)

BIEG 4

Martin Vaculik
Jakub Miśkowiak
Mateusz Tonder
Matej Zagar

Bieg przerwany z powodu próby kradzieży startu Miśkowiaka. Sędzia nie dał mu ostrzeżenia iż przyznał się, że się pomylił wstrzymując ten wyścig. W powtórce znów najlepiej ze startu wyszedł Jakub Miśkowiak. Na dystansie kąsał go Vaculik, który jednocześnie musiał uważać na napędzającego się Zagara. Miśkowiaka szarpnęło jeszcze na ostatnim łuku, ale Vaculik nie zdołał tego wykorzystać. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (16:8)

BIEG 5

Nicki Pedersen 3
Adrian Miedziński 0
Michael Jepsen Jensen 1

Pedersen na pierwszym łuku wypchnął Lindgrena, ten nieco powiózł Miedzińskiego, na czym skorzystał Jepsen Jensen. Niestety szybko spadł on na trzecią pozycję. Aktualny wynik meczu: (18:12)

BIEG 6

Patryk Dudek 3
Matej Zagar 0
Piotr Protasiewicz 1*
Michał Gruchalski 2

Protasiewicz dosłownie parę sekund przed ruchem maszyny startowej podjechał pod taśmę. W efekcie słabo wystartował, ale zdołał on zrobić Zagara. Dudek wygrał z miażdżącą przewagą. Aktualny wynik meczu: (20:16)

BIEG 7

Leon Madsen 1
Martin Vaculik 2
Paweł Przedpełski 3
Norbert Krakowiak 0

Najlepiej ze startu wyszedł Vaculik, ale już po chwili rozpędzony Przedpełski z łatwością objechał go po zewnętrznej części toru. Madsen mocno męczył się z Krakowiakiem, ale ostatecznie odebrał mu 1 punkt. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (24:18)

BIEG 8

Matej Zagar 1
Michael Jepsen Jensen 3
Jakub Miśkowiak 0

Świetny start Jepsena Jensena. Na drugim wirażu Pedersen przy krawężniku wyprzedził Zagara. Słoweniec próbował odzyskać drugą lokatę, jednak mu się to nie udało. Aktualny wynik meczu: (25:23)

BIEG 9

Paweł Przedpełski 2*

Zdecydowanie wygrany start Przedpełskiego. Madsen daleko z przodu. Dudek na chwilę odbił lokatę Przedpełskiemu, ale ostatecznie pojedynek wygrał Częstochowianin. Protasiewicz z ostrzeżeniem za utrudnianie startu! Aktualny wynik meczu: (30:24)

BIEG 10

Mateusz Tonder 0
Adrian Miedziński 1
Fredrik Lindgren 3

Zdecydowanie wygrany start Miedzińskiego, ale Vaculik napędził się po zewnętrznej i już na wyjściu z pierwszego łuku był daleko z przodu. Wydawało się, że zwycięstwo ma pewne, ale Lindgren z okrążenia na okrążenie zbliżał się do Słowaka. Ostatecznie Lindgren wyprzedził Martina na ostatniej prostej! Aktualny wynik meczu: (34:26)

BIEG 11

Paweł Przedpełski 0
Patryk Dudek 2*

Zdecydowanie wygrany start Jepsena Jensena. Dudek po starcie był daleko z tyłu, ale konsekwentną jazdą po krawężniku znalazł sposób na obu częstochowian Aktualny wynik meczu: (35:31)

BIEG 12

Michał Gruchalski d
Adrian Miedziński 2

Miedziński od startu do mety daleko z przodu. Gruchalski odpuścił sobie ten wyścig, jadąc na ostatniej pozycji, aby nie dać bonusa Krakowiakowi. Aktualny wynik meczu: (38:34)

BIEG 13

Fredrik Lindgren 1

Vaculik od startu na prowadzeniu. W końcu na trzecim kółku przedarł się przed niego Madsen. Lindgren cały czas starał się wyprzedzić Vaculika, ostatecznie mu się to nie udało. Protasiewicz daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (42:36)

BIEG 14

Patryk Dudek 2

Przedpełski na dystansie umiejętnie bronił się przed Dudkiem. Początkowo na trzeciej lokacie jechał Jepsen Jensen, jednakże po jego błędzie wyprzedził go Miedziński. Tym samym Włókniarz Częstochowa przypieczętowała sobie zwycięstwo meczowe!

BIEG 15

Nicki Pedersen 1
Martin Vaculik d
Leon Madsen 2

Wyśmienity start pary gospodarzy! Niestety pechowo Vaculik podczas pierwszego okrążenia zanotował defekt. Pedersen daleko za parą ,,Lwów". Meczowe zwycięstwo i punkt bonusowy wędrują do ForBet Włókniarza Częstochowy!

Dziękujemy za relację i już we wtorek zapraszamy na analizę obydwu niedzielnych meczy! ForBet Włókniarz Częstochowa przełamał złą passę, pokonał Stelmet Falubaz Zielona Góra 51:39, a oprócz zwycięstwa zdobył także punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu!