MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal Gorzów ; Grudziądz zgarnia zwycięstwo meczowe i punkt bonusowy! (relacja zakończona)

BIEG 1

Szymon Woźniak 0
Kenneth Bjerre 3
Peter Kildemand 1
Antonio Lindbaeck 2*

Świetny moment startowy Bjerre! Już na pierwszym łuku dołączył do niego Lindbaeck. Para gości daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (5:1)

BIEG 2

Marcin Turowski 3
Rafał Karczmarz 0
Kamil Wieczorek 1
Mateusz Bartkowiak 2

Niesamowity start Bartkowiaka! Popełnił on błąd na dystansie, który wykorzystał Turowski. Karczmarz próbował atakować Wieczorka, jednak bez skutku. Aktualny wynik meczu: (9:3)

BIEG 3

Przemysław Pawlicki 1
Krzysztof Kasprzak 3
Krzysztof Buczkowski 0
Anders Thomsen 2*

Bardzo dobry start Kasprzaka! Szybko po szerokiej dołączył do niego Thomsen. Para gospodarzy daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (10:8)

BIEG 4

Bartosz Zmarzlik 2
Marcin Turowski 1
Mateusz Bartkowiak 0
Artiom Łaguta 3

Wyśmienity start gospodarzy, ale już na pierwszym wirażu Zmarzlik wyprzedził młodzieżowca GKM- u. Bartkowiak daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (14:10)

BIEG 5

Krzysztof Buczkowski 2*
Przemysław Pawlicki 3

Wyśmienity start pary gości! Woźniak próbował przedrzeć się na czoło stawki po zewnętrznej, a Kildemand od krawężnika. Obaj dali się jednak zamknąć gospodarzom, którzy pognali po podwójne zwycięstwo! Aktualny wynik meczu: (19:11)

BIEG 6

Krzysztof Kasprzak 2
Anders Thomsen 1*
Kamil Wieczorek 0

Wyśmienity start pary gospodarzy! Thomsen atakował Wieczorka i już na prostej przeciwległej wyprzedził młodzieżowca GKM- u. Aktualny wynik meczu: (22:14)

BIEG 7

Kenneth Bjerre 1*
Bartosz Zmarzlik 3
Antonio Lindbaeck 2

Niesamowity start Zmarzlika! Stalowiec z miażdżącą przewagą nad gospodarzami! Karczmarz daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (25:17)

BIEG 8

Artiom Łaguta d
Peter Kildemand w
Marcin Turowski 2
Szymon Woźniak 3

Defekt motocykla tuż przed startem Artioma Łaguty! Ależ błąd Kildemanda! Odjechał on spod taśmy, a nie miał prawa! Kildemand wykluczony! Pod taśmą zostało już tylko dwóch zawodników. Wyśmienity start Woźniaka, który uciekł Turowskiemu i wygrał wyścig! Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (27:20)

BIEG 9

Anders Thomsen 1
Krzysztof Kasprzak 0

Niesamowity start Bjerre! Duńczyk daleko z przodu. Thomsen próbował atakować Lidbaecka, ale nie dał rady. Aktualny wynik meczu: (32:21)

BIEG 10

Bartosz Zmarzlik 1

Bieg przerwany. Pawlicki dostaje ostrzeżenie za próbę kradzieży startu. W powtórce dobry start pary gospodarzy, a zwłaszcza Pawlickiego. Zmarzlik przez cały wyścig kąsał Buczkowskiego, ostatecznie lepiej z tego starcia wychodzi Grudziądzanin. Bartkowiak daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (37:22)

BIEG 11

Antonio Lindbaeck 1
Peter Kildemand 0

Dobry start Kasprzaka, który mógł mieć nadzieję na pierwsze miejsce, ale szybko rozwiał je Łaguta. Kildemand daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (41:24)

BIEG 12

Bartosz Zmarzlik (RZ za Woźniaka) 2

Rezerwa taktyczna za Szymona Woźniaka pojedzie Bartosz Zmarzlik. Dobry start Zmarzlika, ale błyskawicznie dość groźną akcją przemknął obok niego Pawlicki. Młodzieżowiec Stali Gorzów daleko z tyłu. Dwie minuty przerwy dla jadącego bieg po biegu Bartosza Zmarzlika. Aktualny wynik meczu: (45:26)

BIEG 13

Krzysztof Buczkowski D
Kenneth Bjerre 2

Wyśmienity start Zmarzlika! Napędził się on po zewnętrznej i szybko uciekł Bjerre. Buczkowskiego tylne koło motocykla złapało gumę - uciekło powietrze z opony, przez co zdefektował mu motocykl. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (47:30)

BIEG 14

Antonio Lindbaeck 0
Krzysztof Kasprzak (RZ za Woźniaka) 2

Łaguta po dość słabym starcie wyjechał pierwszy z łuku. Rosjanin brawurowo wjechał między rywali i błyskawicznie odjechał całej stawce. Lindbeack daleko z tyłu. Bonus zostaje w Grudziądzu! Aktualny wynik meczu: (50:23)

BIEG 15

Kenneth Bjerre 0
Krzysztof Kasprzak 2*

Bardzo dobry start Kasprzaka! Bjerre wiózł dwa punkty, ale popełnił ogromny błąd i od zewnętrznej wyprzedził go Zmarzlik. Końcowy wynik meczu: (51:38)

Dziękujemy za relację! MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał truly.work Stal Gorzów wynikiem 51:38 i oprócz zwycięstwa wywalczył też punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu! A już teraz zapraszamy na relację live z drugiego piątkowego spotkania pomiędzy Get Wellem Toruń, a Speed Car Motorem Lublin! --> klik