Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin ; Speed Car Motor Lublin pokonał Get Well Toruń! (relacja zakończona)

Andreas Jonsson 2
Chris Holder 3
Paweł Miesiąc 1*
Jack Holder (RZ za Holtę) 0

Rezerwa zwykła za Rune Holtę pojedzie Jack Holder. Zdecydowana wygrana startu Chrisa Holdera. Na drugim łuku Miesiąc niebezpiecznie jeżdżąc wcisnął się po krawężniku przed młodszego z braci Holderów. Aktualny wynik meczu: (3:3)

BIEG 2

Igor Kopeć - Sobczyński 1
Wiktor Lampart 3
Filip Nizgorski 0
Wiktor Triofimow 2*

Niesamowity start pary z Lublina. Sobczyński usiłował gonić Trofimowa, jednak ten nie popełnił większego błędu. Aktualny wynik meczu: (4:8)

BIEG 3

Niels Krystian Iversen 2
Grigorij Łaguta 3
Norbert Kościuch 1*
Robert Lambert (RZ za Lamparta) 0

Nierówny start. Bieg przerwany. Łaguta dostaje ostrzeżenie za próbę kradzieży startu. Rezerwa zwykła za Dawida Lamparta pojedzie Robert Lambert. W powtórce wyśmienity start Łaguty! Torunianie wskoczyli przed Lamberta. Brytyjczyk nie był w stanie im nic odpowiedzieć. Aktualny wynik meczu: (7:11)

BIEG 4

Mikkel Michelsen 3
Igor Kopeć - Sobczyński 0
Wiktor Triofimow 1
Jason Doyle 2

Zdecydowanie przegrany start Doyle, który musiał walczyć z parą Lublinianów. Uporał się na dystansie z Trofimowem, ale był on zbyt wolny by dogonić Michelsena. Sobczyński daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (9:15)

BIEG 5

Norbert Kościuch 2
Andreas Jonsson 3
Niels Krystian Iversen 0
Paweł Miesiąc 1

Wygrany start Jonssona, który nieco wypchnął Kościucha. W efekcie domina szerzej musiał pojechać Iversen na czym skorzystał Miesiąc, przycinając do krawężnika. Motor Lublin powiększa przewagę. Aktualny wynik meczu: (11:19)

BIEG 6

Grigorij Łaguta 2
Jason Doyle 3
Robert Lambert (RZ za Lamparta) 1*

Doyle zdecydowanie wygrał start i pomknął po trzy punkty. Nizgorski daleko z tyłu. Bieg bez większych emocji. Aktualny wynik meczu: (14:22)

BIEG 7

Chris Holder 2
Rune Holta 0
Wiktor Lampart 1

Niesamowity start pary gości, ale Holder zdołał na trzecim kółku wyprzedzić Wiktora Lamparta. Aktualny wynik meczu: (16:26)

BIEG 8

Paweł Miesiąc 2
Andreas Jonsson 1*

Wyśmienity start Doyle'a! Miesiąc umiejętnie atakował australijczyka, jednakże Doyle był nieco szybszy od Lublinianina i to on wygrał ten wyścig! Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (19:29)

BIEG 9

Dawid Lampart 0
Jason Doyle (RT za Holtę) 3
Chris Holder 1

Rezerwa taktyczna za Rune Holtę pojedzie Jason Doyle. Lampart był bliski założenia Doyle'a na pierwszym łuku. Australijczyk musiał na kolejnych okrążeniach odbierać ataki Łaguty. Na ostatnim łuku Chris Holder objechał Dawida Lamparta. Aktualny wynik meczu: (23:31)

BIEG 10

Wiktor Trofimow 1*
Niels Krystian Iversen 3
Mikkel Michelsen 2
Norbert Kościuch 0

Dobry start Iversena, który od startu do mety był na prowadzeniu. Trofimow delikatnie przeszkadzał Michelsenowi, ale ostatecznie Lublinianie dowieźli remis w tym wyścigu. Kościuch daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (26:34)

BIEG 11

Jack Holder (RZ za Holtę) W
Paweł Miesiąc
Jason Doyle
Wiktor Lampart (RZ za Łagutę poprzez taśmę)

Rezerwa zwykła za Rune Holtę pojedzie Jack Holder. Upadek Miesiąca na końcu pierwszego okrążenia po kontakcie z Jackiem Holderem! Australijczyk wykluczony z powtórki biegu! Taśma Grigorija Łaguty! Rosjanin wykluczony! Rezerwa zwykła za wykluczonego przez taśmę Grigorija Łagutę pojedzie Wiktor Lampart! W powtórce Miesiąc wygrał z Doylem. Australijczyk rzucił się w pogoń za Lublinianinem, ale był wolniejszy. Aktualny wynik meczu: (28:38)

BIEG 12

Andreas Jonsson 1

Zdecydowanie wygrany start Lamparta! Iversen próbował gonić młodzieżowca Lublina, ale ten był dla niego za szybki. Aktualny wynik meczu: (30:42)

BIEG 13

Jack Holder (RZ za Kościucha) 1
Dawid Lampart 2*
Chris Holder 0

Lublinianie umiejętnie rozegrali torunian na dystansie. Speed Car Motor Lublin wygrywa na MotoArenie! Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (31:47)

BIEG 14

Dawid Lampart 3
Niels Krystian Iversen 1*
Robert Lambert (RZ za Jonssona) 0

Rezerwa zwykła za Andreasa Jonssona pojedzie Robert Lambert. Zdecydowana wygrana Lamparta ze startu! Za jego plecami znalazła się dwójka torunian. Na chwilę Lambert skorzystał, jeszcze z nieporozumienia pomiędzy Iversenem, a Kościuchem, ale ostatecznie bieg zakończył się remisem. Aktualny wynik meczu: (34:50)

BIEG 15

Jason Doyle 1
Grigorij Łaguta W

Niecodzienna sytuacja! Łaguta mocno, choć nieświadomie potraktował Michelsena. W momencie zapalenia się czerwonego światła gospodarze prowadzili 5:1! Łaguta wykluczony za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze! W powtórce Michelsen wygrał start i pognał po trzy punkty.

Dziękujemy za relację! Speed Car Motor Lublin pokonał Get Well Toruń wynikiem 53:37 i oprócz zwycięstwa wywalczył też punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu! Przez co Motor Lublin znacznie przybliża się do utrzymania w PGE Ekstralidze!