Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra ; Zielona Góra wygrywa z Lublinem! (relacja zakończona)

BIEG 1

Michael Jepsen Jensen 2*
Andreas Jonsson 1
Nicki Pedersen 3
Paweł Miesiąc 0

Perfekcyjny start Pedersena! Szybko dołączył do niego Michael Jepsen Jensen wyprzedzając Andreasa Jonssona! Mocne otwarcie gości. Aktualny wynik meczu: (1:5)

BIEG 2

Wiktor Lampart 3
Norbert Krakowiak 1
Wiktor Trofimow 2*
Damian Pawliczak 0

Dobry start Pawliczaka, ale już na drugim łuku poradzili sobie z nim obaj gospodarze. Trofimow minął od zewnętrznej, a Lampart od krawężnika. Chwilowa przerwa na polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (6:6)

BIEG 3

Grigorij Łaguta 2
Piotr Protasiewicz 1
Dawid Lampart 0
Martin Vaculik 3

Łaguta po pierwszym łuku zamknięty przez parę gości. Nie zrezygnował jednak on z walki. Na trzecim okrążeniu prawie zrównał się z Protasiewiczem, a na ostatnim w końcu go wyprzedził od zewnętrznej i odebrał Polakowi drugie miejsce. Aktualny wynik meczu: (8:10)

BIEG 4

Patryk Dudek 2
Mikkel Michelsen 1

Dobry start pary gospodarzy, ale Michelsena szybko wyprzedził Dudek. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (12:12)

BIEG 5

Grigorij Łaguta 1

Łaguta próbował się na pierwszym łuku napędzić po zewnętrzej, ale w tor jazdy umiejętnie wjechał mu Nicki Pedersen. W tym momencie goście objęli podwójne prowadzenie, którego już do końca biegu nie oddali.  Aktualny wynik meczu: (13:17)

BIEG 6

Mikkel Michelsen 2
Martin Vaculik
Wiktor Triofimow 0

Świetny start Michelsena i Vaculika! Ostatecznie to Słoweniec wychodzi lepiej ze startu. Trofimow próbował odebrać trzecią pozycję Protasiewiczowi, ale nie dał rady.  Aktualny wynik meczu: (15:21)

BIEG 7

Andreas Jonsson 1*
Patryk Dudek 3
Paweł Miesiąc 2
Norbert Krakowiak 0

Dudek błyskawicznie odjechał rywalom na starcie. Bieg bez historii. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (18:24)

BIEG 8

Mikkel Michelsen 0
Nicki Pedersen 2
Michael Jepsen Jensen 1*

Zaciekłą walkę trzech Duńczyków wykorzystał W. Lampart i uciekł całej stawce. Michelsen do końca starał się przetrzeć przed Pedersena i Jepsena Jensena, ale mu się nie udało. Aktualny wynik meczu: (21:27)

BIEG 9

Andreas Jonsson 0

Znakomity start Zielonogórzanów! Tylko desperacka jazda Miesiąca sprawiła, że udało ich się rozdzielić. Aktualny wynik meczu: (23:31)

BIEG 10

Grigorij Łaguta 3
Patryk Dudek 1
Dawid Lampart 2*

Świetny start zawodników Speed Car Motoru Lublin! Dudek bezradnie mógł się przyglądać plecom obu Lublinian. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (28:32)

BIEG 11

Paweł Miesiąc
Nicki Pedersen
Mikkel Michelsen
Piotr Protasiewicz

Upadek Protasiewicza w pierwszym łuku. Bieg przerwany. Klasyczne ,,domino".Protasiewicz podniósł się i schodzi do parku maszyn. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce 11 biegu na starcie ruszał się Protasiewicz, ale sędzia zawodów - Krzysztof Meyze nie przerwał wyścigu uznając, że ,,Protas" sam się ukarał. Zaspał pod taśmą także Pedersen i nie był w stanie dogonić rywali. Aktualny wynik meczu: (33:33)

BIEG 12

Norbert Krakowiak
Wiktor Trofimow
Michael Jepsen Jensen
Grigorij Łaguta

Dobry start gospodarzy, ale po zewnętrznej z łatwością objechał ich Michael Jepsen Jensen. Już po pierwszym okrążeniu Duńczyk miał ogromną przewagę nad rywalami. Krakowiak daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (36:36)

BIEG 13

Robert Lambert (RZ za Lamparta) 0
Martin Vaculik 2*
Wiktor Lampart (RZ za Jonssona) 1

Kapitalny start Dudka! Próbował do niego dołączyć Vaculik i udało mu się, co prawda nie po starcie, a dopiero na trzecim okrążeniu po ciężkiej walce z Wiktorem Lampartem! Niezwykle ważne 5:1 dla gości! Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (37:41)

BIEG 14

Wiktor Lampart (RZ za Jonssona) 0
Michael Jepsen Jensen 1

Rezerwa zwykła za Andreasa Jonssona Wiktor Lampart. Fantastyczny start Dudka! Jepsen Jensen jechał ostatni, ale szybko wyprzedził Wiktora Lamparta, a potem do samego końca próbował odebrać dwa punkty Michelsenowi. Trzy punkty do ligowej tabeli trafiają do Zielonej Góry!

BIEG 15

Nicki Pedersen 1

Operator kamery zasłonił zielone światło Miesiącowi. Sędzia wstrzymał wyścig. Brawa za reakcję dla sędziego. W powtórce ciasno zrobiło się na pierwszym łuku, na czym skorzystał Vaculik. Początkowo za plecami Słowaka jechał Łaguta, jednakże wyprzedził go Pedersen i para gości jechała na 5:1! W dalszej fazie wyścigu Duńczyka pechowo pociągnęło w efekcie czego spadł na trzecią lokatę. Łaguta cały czas gonił Vaculika, ostatecznie to Słowak wyszedł górą. Końcowy wynik meczu: (41:49)

Dziękujemy za relację! Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonała Speed Car Motor Lublin na wyjeździe wynikiem 41:49 i oprócz zwycięstwa wywalczyła też punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu!