Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław ; Wywalczone zwycięstwo Wrocławia! (relacja zakończona)

BIEG 1

Gleb Czugunow (RZ) 1
Grigorij Łaguta w
Jakub Jamróg 2
Dawid Lampart 3

Przerwany bieg z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Łaguty. W 2 odsłonie wyścigu makabryczny upadek Taia Woffindena! Zawodnik Betardu Sparty Wrocław koił się z bólu na torze! Wyglądało to bardzo groźnie. Karetka na torze. Woffinden wstał z toru i wszedł do karetki w której opuszcza tor. Tai Woffinden oficjalnie niezdolny do dalszej jazdy. Grigorij Łaguta wykluczony. W powtórce za zawodnika Betardu jako rezerwa zwykła wystąpił Gleb Czugunow. Lampart zdecydowanie wygrał start i utrzymał prowadzenie. Pierwsze miejsce obejmuje Dawid Lampart, drugie Jakub Jamróg, trzecie Gleb Czugunow i wykluczony został Grigorij Łaguta. Aktualny wynik meczu: (3:3)

BIEG 2

Wiktor Lampart 2
Maksym Drabik 3
Wiktor Trofimow 1
Patryk Wojdyło 0

Upadek Wojdyło na pierwszym łuku. Bieg przerwany. To było klasyczne "domino".
Wojdyło wstał z toru po dłuższej chwili i kieruje się w stronę parku maszyn. Powtórka w czterech. W 2 odsłonie biegu Zdecydowanie start wygrał Maksym Drabik i to on jadąc tuż pod bandą utrzymał prowadzenie. Daleko z tyłu potoczyła się walka o 3 miejsce ostatecznie pojedynek wygrał Trofimow. Aktualny wynik meczu: (6:6)

BIEG 3

Mikkel Michelsen 1*
Vaclav Milik 0
Robert Lambert(RZ za Kuromonowa) 2
Max Fricke 3

Rezerwa zwykła za Kuromonowa pojedzie Robert Lambert. Fricke napędzł się tuż pod bandą i uciekł lublinianom. Milik daleko za rywalami. Aktualny wynik meczu: (9:9)

BIEG 4

Maciej Janowski 3
Patryk Wojdyło d
Paweł Miesiąc 1

Bardzo niebezpieczna jazda Miesiąca na pierwszym okrążeniu. Mało co by nie zahaczył o motocykl Maćka Janowskiego, i nie staranował Wojdyły. Śmierdziało gipsem! Przerwa na regulaminowe równanie toru. Mamy informację, że w biegu 5 za Woffindena pojedzie Gleb Czugunow oraz za Macieja Kuromonowa pojedzie Robert Lambert. Aktualny wynik meczu: (12:12)

BIEG 5

Robert Lambert (RZ za Kuromonowa) 1
Gleb Czugunow (RZ za Woffindena) 2
Mikkel Michelsen 3
Jakub Jamróg w

Niesamowita walka Jamroga z Michelsenem! Na ostatnim okrążeniu Michelsen podcina nogę Jamrogowi. Bieg przerwany Jamróg upada na tor. Jamróg zostaje wykluczony! Aktualny wynik meczu: (16:14)

BIEG 6

Paweł Miesiąc 2
Wiktor Trofimow 1*

Świetny start Wrocławian! Chwilę później na drugim łuku lublinianie powieźli Milika pod płot.
Czech na ostatniej, niepunktowanej pozycji. Aktualny wynik meczu: (19:17)

BIEG 7

Grigorij Łaguta 2
Maciej Janowski 0
Wiktor Lampart (RZ za Dawida Lamparta) 1*

Taśma Lamparta! Rezerwa zwykła za Dawida Lamparta jego młodszy brat: Wiktor Lampart. W drugiej odsłonie wyścigu 7 Drabik zdecydowanie wygrał start, napędził się po szerokiej i uciekł rywalom. Janowski niespodziewanie znalazł się na końcu stawki. Usiłował on na dystansie ścigać gospodarzy, ale mu się to nie udało. Przerwa na regulaminowe równanie toru. Aktualny wynik meczu: (22:20)

BIEG 8

Wiktor Lampart 3
Gleb Czugunow (RZ za Woffindena) 0

Rezerwa zwykła za niezdolnego do jazdy Taia Woffindena pojedzie Gleb Czugunow. Lampart prowadził od startu do mety. Miesiąc cały czas walczył szybko uporał się z Czugunowem i zaczął kąsać Jamroga, ale mimo starań nie udało mu się wyprzedzić Wrocławianina. Aktualny wynik meczu: (26:22)

BIEG 9

Max Fricke 2
Dawid Lampart 1
Grigorij Łaguta 3

Niesamowity start Fricka! Szybko został on wyprzedzony przez Łagutę. Australijczyk jeszcze miał spore problemy z utrzymaniem 2 pozycji. Ostatecznie na 1 miejscu Łaguta, na drugim Fricke, na trzecim Lampart i bez dorobku punktowego do mety dojeżdża Vaclav Milik. Aktualny wynik meczu: (30:24)

BIEG 10

Maksym Drabik (RT za Wojdyło) 1
Mikkel Michelsen 0
Robert Lambert (RZ za Kuromonowa) 2

Rezerwa taktyczna za Patryka Wojdyło Maksym Drabik oraz za Maćka Kuromonowa Robert Lambert. Lambert pod bandą wyprzedził Lublinian na pierwszym łuku. Nie na długo. Chwilę później na wyjściu z kolejnego wirażu Janowski prześcignął Lamberta. Brytyjczyk kontraatakował, a Janowski skutecznie się bronił. Aktualny wynik meczu: (32:28)

BIEG 11

Dawid Lampart 0
Jakub Jamróg 2*
Maksym Drabik (RZ za Milika) 3

Rezerwa zwykła za Vaclava Milika Maksym Drabik. Niesamowity start Wrocławian! Wyjechali oni doskonale ze startu i znaleźli się na podwójnym prowadzeniu. Drabik wyraźnie z przodu. Jamróg ze spokojem odbierał ataki Miesiąca. Aktualny wynik meczu: (33:33)

BIEG 12

Maksym Drabik 1*
Wiktor Trofimow 0

Rezerwa zwykła za kontuzjowanego Woffindena Gleb Czugunow.
Przepiękna walka na pierwszym okrążeniu pomiędzy wrocławianami a Mikkelem Michelsenem. Duńczyk przedarł się na czoło stawki, ale musiał uważać na ataki Czugunowa. Aktualny wynik meczu: (36:36)

BIEG 13

Robert Lambert (RZ za Kuromonowa) 0
Max Fricke 2*
Grigorij Łaguta 1

Rezerwa zwykła za Kuromonowa Robert Lambert. Perfekcyjny start gości! Łaguta dwoił się i troił, ale ostatecznie 5:1 w tym wyścigu dla Wrocławian. Aktualny wynik meczu: (37:41)

BIEG 14

Paweł Miesiąc 1*
Jakub Jamróg 0
Wiktor Lampart (RZ za Kuromonowa) 2

Rezerwa zwykła za Kuromonowa Wiktor Lampart oraz za Milika Maksym Drabik. Niesamowity bieg! Doskonały start Drabika.
Chwilę później obydwaj Lublinianie wyprzedzili Drabika. Gospodarze wychodzili na 5:1!
Drabik nie odpuszczał cały czas walczył. Na ostatniej prostej młodzieżowiec Sparty gwałtownie zmienił tor jazdy, przyciął do kredy i swoją prędkością, wygrał! Niezwykle emocjonujący bieg! Aktualny wynik meczu: (40:44)

BIEG 15
Max Fricke 1

Pewne zwycięstwo Janowskiego! Niesamowite zgranie zespołu z Wrocławia! Łaguta objechał na dystansie Fricke. Spotkanie pomiędzy Speed Car Motor Lublin, a Betardem Spartą Wrocław ostatecznie zakończyło się wynikiem 48:42!