Chris Holder 0
Kenneth Bjerre 2
Jack Holder (RZ za Rydlewskiego) 3
Antonio Lindbaeck 1*

Rezerwa zwykła za Aleksa Rydlewskiego pojedzie Jack Holder. Niesamowity start Jacka Holdera! Bieg bez większych emocji. Aktualny wynik meczu: (3:3)

BIEG 2

Marcin Turowski 2*
Igor Kopeć - Sobczyński 1
Kamil Wieczorek 3
Filip Nizgorski 0

Zdecydowanie wygrany start Kamila Wieczorka. Turowski walczył z Sobczyńskim. Już na prostej przeciwległej wyprzedził Torunianina. Aktualny wynik meczu: (8:4)

BIEG 3

Przemysław Pawlicki 1
Niels Krystian Iversen 2
Krzysztof Buczkowski 3
Norbert Kościuch 0

Wyśmienity start Buczkowskiego! Przemysław Pawlicki już na pierwszym okrążeniu wyprzedził po szerokiej części toru Norberta Kościucha. Aktualny wynik meczu: (12:6)

BIEG 4

Jason Doyle 3
Marcin Turowski 1*
Igor Kopeć - Sobczyński (RT za Nizgorskiego) 0
Artiom Łaguta 2

Rezerwa taktyczna za Filipa Nizgorskiego pojedzie Igor Kopeć - Sobczyński. Zdecydowanie wygrany start Doyle'a. Łaguta nie był w stanie dogonić australijczyka. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (15:9)

BIEG 5

Krzysztof Buczkowski 2
Chris Holder 3
Przemysław Pawlicki 1*
Jack Holder (RZ za Rydlewskiego) 0

Zdecydowanie start wygrali Bracia Holderowie, ale już na pierwszym okrążeniu rozdzielił ich Buczkowski. Pawlicki cały czas atakował Jacka i wyprzedził go na ostatnim kółku! Aktualny wynik meczu: (18:12)

BIEG 6

Artiom Łaguta 3
Norbert Kościuch 1*
Kamil Wieczorek 0

Niesamowity start Łaguty i Wieczorka! Dość szybko, bo już na drugim okrążeniu z Wieczorkiem uporał się Iversen, a na trzecim wyprzedził go jeszcze Kościuch. Aktualny wynik meczu: (21:15)

BIEG 7

Kenneth Bjerre 3
Jason Doyle 2
Antonio Lindbaeck 1
Igor Kopeć - Sobczyński 0

Najlepiej ze startu wyszedł Doyle, ale Kenneth Bjerre fantastycznie się napędził pod płotem i minął australijczyka! Sobczyński daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (25:17)

BIEG 8

Jack Holder (RZ za Rydlewskiego) 1
Marcin Turowski W
Chris Holder 2

Rezerwa zwykła za Rydlewskiego Jack Holder. Pechowo na drugim okrążeniu upadł Marcin Turowski. Fatalnie to wyglądało, ale junior grudziądzan szybko wstał z toru. Turowski był bliski wykręcenia tradycyjnego "bączka". Przed upadkiem Turowskiego gospodarze wychodzili na 5:1! Turowski wykluczony. W powtórce Artiom Łaguta rozstrzygnął wyścig już momentem startowym. Praktycznie cała prosta przewagi Rosjanina. Aktualny wynik meczu: (28:20)

BIEG 9

Jason Doyle (RT za Kościucha) 3
Antonio Lidbaeck 1*
Niels Krystian Iversen 0

Niesamowity start Jasona Doyle'a! Bjerre próbował kąsać australijczyka, jednak nie przyniosło to efektu. Iversen daleko z tyłu. 2 minuty przerwy dla Jasona Doyle'a jadącego bieg po biegu. Aktualny wynik meczu: (31:23)

BIEG 10

Upadek Doyle'a i Buczkowskiego! Australijczyk na pierwszym łuku próbował się napędzić po szerokiej części toru na pierwszym łuku, gdzie był Buczkowski. Obaj zawodnicy szybko wstali, ale były mistrz świata miał pretensje do Polaka. Powtórka w pełnej obsadzie! W powtórce Doyle zdecydowanie wygrał start. Na pierwszym łuku drugiego okrążenia Buczkowski mocno odbił się od płotu, ale opanował motocykl. Trwa przerwa na regulaminowe równanie toru. Aktualny wynik meczu: (34:26)

BIEG 11

Antonio Lindbaeck 2*

Kapitalny start Holdera! Już po chwili obaj Grudziądzanie przemknęli obok Jacka. Iversen daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (39:27)

BIEG 12

Kamil Wieczorek 1
Przemysław Pawlicki 3

Kapitalny start Grudziądzaninów! Holder już na drugim okrążeniu wyprzedził Wieczorka. Aktualny wynik meczu: (43:29)

BIEG 13

Jack Holder (RZ za Kościucha) D
Kenneth Bjerre 1

Wyścig przerwany! Nierówny start! Ostrzeżenie dla Jasona Doyle'a. W powtórce australijczyk najlepiej ze startu. Holder daleko z tyłu. Ależ niesportowe, chamskie zachowanie Jacka Holdera! Będąc dosłownie parę metrów od mety zrezygnował on z dalszej jazdy i zawrócił do parku maszyn, co pozbawiło punktu bonusowego Kennetha Bjerre. Aktualny wynik meczu: (46:32)

BIEG 14

Chris Holder (RT za Rydlewskiego) 0

Pewna wygrana Bjerre. Pawlicki cały czas atakował Holdera i wyprzedził go na ostatnim łuku! Aktualny wynik meczu: (50:34)

BIEG 15

Artiom Łaguta 2*
Jason Doyle 1

Niesamowity start Buczkowskiego! Łaguta cały czas atakował Doyle'a i wyprzedził zawodnika Get Well na trzecim okrążeniu! Końcowy wynik meczu: (55:35)

Dziękujemy za relację! W zaległym meczu 5. kolejki PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał Get Well Toruń wynikiem 55:35!