Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz ; Grudziądz wygrywa dwoma punktami w Toruniu! (relacja zakończona)

BIEG 1

Kenneth Bjerre 2*
Jack Holder (RZ za Stolpa) 1
Antonio Lidbaeck 3
Chris Holder 0

Bjerre wygrał start z Jackiem Holderem. Lindbaeck napędził się po szerokiej i z miażdżącą przewagą wygrał wyścig. Bracia Holderowie próbowali gonić Bjerre, jednakże Duńczyk skutecznie się bronił. Lindbaeck wygrał z miażdżącą przewagą. Aktualny wynik meczu: (1:5)

BIEG 2

Igor Kopeć - Sobczyński 3
Marcin Turowski 2
Maksymilian Bogdanowicz 0
Kamil Wieczorek 1

Bardzo dobry start Kopcia - Sobczyńskiego. To on objął prowadzenie i uciekł rywalom na bezpieczną odległość. Bogdanowicz bezskutecznie ścigał Wieczorka.  Aktualny wynik meczu: (4:8)

BIEG 3

Niels Krystian Iversen 2
Krzysztof Buczkowski 0
Norbert Kościuch 1*
Przemysław Pawlicki 3

Iversen założył Buczkowskiego. Pawlicki napędził się pod płotem i uciekł Duńczykowi. Kościuch skutecznie bronił się przed atakami Buczkowskiego. Aktualny wynik meczu: (7:11)

BIEG 4

Artiom Łaguta 3
Igor Kopeć - Sobczyński 1*
Kamil Wieczorek 0
Jason Doyle 2

Łaguta prowadził od startu do mety. Na dystansie Rosjanin z okrążenia na okrążenie powiększał przewagę nad Australijczykiem. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru.  Aktualny wynik meczu: (10:14)

BIEG 5

Norbert Kościuch 0
Kenneth Bjerre 1
Antonio Lindbaeck 3

Iversen napędził się po zewnętrznej na pierwszym łuku i zdołał przedzielić rywali z Grudziądza. Linbeack wygrał z ogromną przewagą.  Aktualny wynik meczu: (12:18)

BIEG 6

Krzysztof Buczkowski 1
Igor Kopeć - Sobczyński (RT za Bogdanowicza) 0

Rezerwa taktyczna za Maksymiliana Bogdanowicza pojedzie Igor Kopeć - Sobczyński. Pawlicki nabrał prędkości po szerokiej i pomknął po trzy punkty. Z tyłu Kopeć - Sobczyński przez dwa pierwsze kółka próbował atakować Buczkowskiego.  Aktualny wynik meczu: (14:22)

BIEG 7

Jack Holder (RZ za Stolpa) 1*
Chris Holder 2
Marcin Turowski 0

Łaguta znów zaimponował niesamowitą prędkością. Był poza zasięgiem Holderów. Turowski daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (17:25)

BIEG 8

Jason Doyle 3
Antonio Lindbaeck 2
Igor Kopeć - Sobczyński 0
Kenneth Bjerre 1*

Kopeć-Sobczyński na prostej przeciwległej do startu miał chrapkę na zaatakowanie duetu gości, ale juniora Get Well zablokował Bjerre. Doyle prowadził od startu do mety, choć momentami zbliżał się do niego Lindbaeck. Aktualny wynik meczu: (20:28)

BIEG 9

Przemysław Pawlicki 2
Chris Holder 1
Jack Holder (RZ za Stolpa) 3

Świetny start Pawlickiego, ale Jack Holder zbudował po szerokiej tak dużą prędkość, że na przeciwległej prostej minął rywala. Aktualny wynik meczu: (24:30)

BIEG 10

Przez pierwsze okrążenie Iversen toczył twardy bój z Łagutą. Później Rosjanin uciekł Duńczykowi na gigantyczną odległość. Duńczyk nie miał nic do powiedzenia. Wieczorek daleko z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (27:33)

BIEG 11

Chris Holder 3
Antonio Lindbaeck 0
Jason Doyle 2*

Holder zamknął Lindbaecka, a po szerokiej dołączył do niego Doyle. Australijski duet pewnie prowadził, w czym pomagali im ... grudziądzanie. Ci, zamiast gonić rywali, walczyli między sobą. Aktualny wynik meczu: (32:34)

BIEG 12

Marcin Turowski 1*
Kenneth Bjerre 2
Niels Krystian Iversen 3

Iversen po bardzo dobrym starcie wyskoczył na prowadzenie, którego nie oddał do linii mety. Bieg bez większej historii. Aktualny wynik meczu: (35:37)

BIEG 13

Artiom Łaguta 2*

Pawlicki prowadził od startu. Torunianie przez dwa okrążenia zagrażali Łagucie. Przed biegami nominowanymi goście prowadzą sześcioma punktami. Aktualny wynik meczu: (36:42)

BIEG 14

Jason Doyle (RT) 2*
Antonio Lindbaeck 1
Kenneth Bjerre 0

Start należał do Australijczyków reprezentujących gospodarzy. Lindbäck do końca nękał Doyle'a. Ostatni bieg zadecyduje o losach spotkania. Aktualny wynik meczu: (41:43)

BIEG 15

Artiom Łaguta 2
Przemysław Pawlicki 1*
Niels Krystian Iversen 0

Iversen kąsał duet GKM-u, ale nic nie zdziałał. Grudziądzanie wygrali na wyjeździe! Końcowy wynik meczu: (44:46)
Dziękujemy za relację! MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał Get Well Toruń na wyjeździe wynikiem 44:46 i oprócz zwycięstwa wywalczył też punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu!