Fogo Unia Leszno - Forbet Włókniarz Częstochowa ; Pogrom w Lesznie! (relacja zakończona)

Leon Madsen 2
Emil Sajfutdinow 3
Paweł Przedpełski 0
Brady Kurtz 1

Dobry start Sajfutdinowa. Rosjanin wygrał start z Madsenem. Duńczyk jechał blisko Rosjanina, ale nie na tyle aby zagrozić jego pozycji. Przedpełski daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (4:2)

BIEG 2

Bartosz Smektała 3
Jakub Miśkowiak 1
Dominik Kubera 2*
Michał Gruchalski 0

Niesamowity start Smektały! Już na prostej przeciwległej dołączył do niego Kubera. Para mistrzów Polski ze sporą przewagą nad Miśkowiakiem. Gruchalski daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (9:3)

BIEG 3

Jarosław Hampel 2*
Adrian Miedziński 1
Janusz Kołodziej 3
Matej Zagar 0

Znakomity start Leszczynianów spod taśmy! Kolejne drużynowe zwycięstwo miejscowych. Aktualny wynik meczu: (14:4)

BIEG 4

Fredrik Lindgren 2
Piotr Pawlicki 1

Świetny start Smektały. Pawlicki szybko przedarł się z czwartej na trzecią pozycję. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (18:6)

BIEG 5

Janusz Kołodziej 2
Leon Madsen 3
Jarosław Hampel 1

Dobry start Madsena, który szybko objął prowadzenie. Przedpełski próbował atakować Hampela, ale nie był w stanie go wyprzedzić. Aktualny wynik meczu: (21:9)

BIEG 6

Adrian Miedziński 0
Piotr Pawlicki
Matej Zagar 3
Dominik Kubera 1

Zagar świetnie napędził się na zewnętrznej i na drugim łuku wyszedł na prowadzenie. Kubera gonił Miedzińskiego i ostatecznie pokonał Częstochowianina. Aktualny wynik meczu: (24:12)

BIEG 7

Jakub Miśkowiak 0

Lindgren na dystansie próbował atakować piekielnie szybkiego Sajfutdinowa. Nieskutecznie. Kurtz przyjechał do mety przed Miśkowiakiem, przez co po raz kolejny gospodarze powiększyli swoją przewagę. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (28:14)

BIEG 8

Piotr Pawlicki 2*
Leon Madsen 1

Świetny start Przedpełskiego! Prowadził on aż do pierwszego łuku drugiego okrążenia, kiedy to zrobił miejsce Bartoszowi Smektale. Po tym ataku Przedpełski spadł na ostatnie miejsce i był daleko z tyłu. Aktualny wynik meczu: (33:15)

BIEG 9

Brady Kurtz 1*
Bartosz Smektała (RZ z powodu taśmy) 2

Taśma Sajfutdinowa, zastąpi go Bartosz Smektała. W powtórce Zagar wygrał start, ale musiał odpierać zaciekłe ataki pary ,,Leszczyńskich Byków". Słoweniec szybko wyjechał na zewnętrzną, gdzie zbudował odpowiednią prędkość i pewnie dowiózł do mety trzy ,,oczka". Aktualny wynik meczu: (36:18)

BIEG 10

Fredrik Lindgren 1

Dobry start Hampela. Dołączył do niego Kołodziej, który już na przeciwległej prostej wyprzedził obu Częstochowian. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (41:19)

BIEG 11

Brady Kurtz 0
Paweł Przedpełski 2
Piotr Pawlicki 3
Adrian Miedziński 1*

Dobry start pary ,,Byków. Jednakże już na pierwszej prostej Przedpełski niebezpiecznie, celowo domknął do bandy Kurtza, który wylądował na ostatniej pozycji. Aktualny wynik meczu: (44:22)

BIEG 12

Dominik Kubera 0
Jarosław Hampel 3

Hampel od startu prowadził przed Madsenem. Duńczyk nie ustawał w atakach. Na ostatnich okrążeniach był bliski osiągnięcia celu. Aktualny wynik meczu: (47:25)

BIEG 13

Janusz Kołodziej 1
Emil Sajfutdinow 2
Fredrik Lindgren 3

Kołodziej najlepiej wyszedł ze startu. Po zewnętrznej napędził się jednak Lindgren i to Szwed na drugim okrążeniu objął prowadzenie. Zagar daleko za rywalami. Trwa regulaminowa przerwa na równanie toru. Aktualny wynik meczu: (50:28)

BIEG 14

Emil Sajfutdinow 2*
Paweł Przedpełski 1
Matej Zagar D

Pewna wygrana gospodarzy. Bieg bez większej historii. Aktualny wynik meczu: (55:29)

BIEG 15

Leon Madsen
Dominik Kubera (RZ z powodu taśmy)
Fredrik Lindgren
Bartosz Smektała (RZ za Kołodzieja)

Taśma Hampela. W powtórce, w ramach rezerwy zwykłej pojedzie za niego Kubera. Ostrzeżenie dla Madsena. Świetny start pary częstochowskiej, ale na przeciwległej prostej Smektała rozdzielił rywali. Końcowy wynik meczu: (57:33)

Dziękujemy za relację! Fogo Unia Leszno pokonała Forbet Włókniarz Częstochowę wynikiem 57:33 i oprócz zwycięstwa wywalczyła też punkt bonusowy za zdecydowanie lepszy bilans w dwumeczu! Zapraszamy również na kolejną relację live na ,,Żużlowej Energii" pomiędzy Get Wellem Toruń, a MRGARDEN GKM Grudziądz. Start relacji o godz 20:00! Zapraszamy!