Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal Gorzów ; Pogrom we Wrocławiu! (relacja zakończona)

Anders Thomsen 2
Gleb Czugunow (ZZ za Woffindena) 3
Peter Kildemand 0
Jakub Jamróg 1

Dobry start pary gospodarzy, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Thomsen atakował Jamroga, i z okrążenia na okrążenie był coraz bliżej zawodnika Betardu Sparty. Zawodnicy niemalże równo wpadli na linię mety! Po długiej decyzji ostatecznie to jednak według sędziego Jamróg był trzeci. Aktualny wynik meczu: (5:1)

BIEG 2

Maksym Drabik 2*
Rafał Karczmarz 1
Przemysław Liszka 3
Mateusz Bartkowiak 0

Bartkowiaka mocno podniosło na starcie i nie był w stanie nawiązać walki z rywalami. Karczmarz wykorzystał atut pierwszego pola i bardzo dobrze wjechał w pierwszy łuk. Szybko jednak stracił on pierwszą pozycję. Aktualny wynik meczu: (10:2)

BIEG 3

Vaclav Milik 2*
Krzysztof Kasprzak 1
Max Fricke 3
Adam Ellis 0

Ponownie najlepsze okazuje się pierwsze pole startowe. Dobry start Kasprzaka, ale już na drugim łuku ,,Stalowiec" spadł za plecy pary gospodarzy. Aktualny wynik meczu: (15:3)

BIEG 4

Bartosz Zmarzlik 2
Maksym Drabik 1
Rafał Karczmarz (RT za Bartkowiaka) 0
Maciej Janowski 3

Rezerwa taktyczna za Mateusza Bartkowiaka pojedzie Rafał Karczmarz. Niesamowity start Zmarzlika! Janowski na początku drugiego okrążenia wyprzedził lidera gości. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (19:5)

BIEG 5

Anders Thomsen 1

Atomowy start pary gospodarzy! Milik na wejściu w drugi łuk uporał się z Thomsenem. Na dystansie Betard Sparta utworzyła parę i utrudniła ataki Gorzowianinowi. Aktualny wynik meczu: (24:6)

BIEG 6

Przemysław Liszka 2*

Dobry start Janowskiego! Wychowanek Fogo Unii atakował po szerokiej części toru Maćka Janowskiego, co wykorzystał Przemysław Liszka! Kasprzak odbił drugą pozycję, ale na metę ostatecznie jako pierwszy wpadł Liszka! Cóż za bieg młodzieżowca Wrocławian! Aktualny wynik meczu: (29:7)

BIEG 7

Gleb Czugunow (ZZ za Woffindena) 1*
Bartosz Zmarzlik 3
Jakub Jamróg 2
Rafał Karczmarz 0

Fenomenalny start Bartosza Zmarzlika! Pewne zwycięstwo Gorzowianina. Bieg bez większej historii. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (32:10)

BIEG 8

Maciej Janowski 2
Bartosz Zmarzlik (RT za Kildemanda) 3
Maksym Drabik 0

Dobry moment startowy pary gości! Thomsen przez dwa okrążenia toczył zaciętą walkę z Janowskim, ale to wrocławianin wyszedł z niej zwycięsko. Pewna wygrana Zmarzlika. Pierwsza wygrana biegowa gości! Aktualny wynik meczu: (34:14)

BIEG 9

Jakub Jamróg 3
Krzysztof Kasprzak 2
Gleb Czugunow 1

Kapitalny start Kasprzaka! Jamróg faulując uporał się z rywalem na trzecim okrążeniu. Zawodnicy tasowali się do końca wyścigu. Aktualny wynik meczu: (38:16)

BIEG 10

Vaclav Milik 2
Max Fricke 1*

Zmarzlik wygrał start i wyprzedzając Vaclava Milika pomknął po zwycięstwo! Bieg bez historii. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (41:19)

BIEG 11

Anders Thomsen (RT za Kildemanda)
Krzysztof Kasprzak 0

Goście najlepiej wystartowali, ale Janowski bardzo szybko się z nimi uporał i już na drugim łuku był na czele stawki. Jamróg wyprzedził Kasprzaka, a następnie również Thomsena. Duńczyk odpowiedział jednak na ostatnim okrążeniu.  Aktualny wynik meczu: (45:21)

BIEG 12

Przemysław Liszka 1
Vaclav Milik 3

Po raz kolejny perfekcyjny moment startowy pary gospodarzy! Thomsen był jednak w stanie wyprzedzić młodzieżowca Betard Sparty. Pewna wygrana Milika. Karczmarz bardzo daleko z tyłu.  Aktualny wynik meczu: (49:23)

BIEG 13

Krzysztof Kasprzak (RT za Ellisa) 0
Gleb Czugunow (ZZ za Woffindena) 2

Kasprzak jako rezerwa taktyczna. Czugunow jako ZZ. Fricke ukradł i wygrał start, za to Zmarzlik napędził się jak torpeda po zewnętrznej. Kasprzak z tyłu. Trwa regulaminowa przerwa na równanie i polewanie toru. Aktualny wynik meczu: (52:26)

BIEG 14

Maksym Drabik (RZ za Jamroga) 3
Mateusz Bartkowiak (RZ za Ellisa) D
Przemysław Liszka (RZ za Fricke'a) 2
Rafał Karczmarz (RZ za Kildemanda) 1

Dobry start Drabika! Bartkowiak starał się wywozić Liszkę, ale ten napędził się po zewnętrznej części toru. Karczmarz został z tyłu. Defekt Bartkowiaka na ostatniej pozycji. Pewne zwycięstwo pary gospodarzy. Aktualny wynik meczu: (57:27)

BIEG 15

Maciej Janowski 1
Vaclav Milik 0

Świetny start Zmarzlika! Janowski wzięty w kleszcze przez parę gości, którzy dowieźli do mety pewne podwójne prowadzenie! Końcowy wynik meczu: (58:32)

Dziękujemy za relację! To był prawdziwy pogrom! Betard Sparta Wrocław pewnie pokonała truly.work Stal Gorzów wynikiem 58:32! Zapraszamy państwa na kolejną relację live następnego niedzielnego meczu pomiędzy Speed Car Motorem Lublin, a Stelmet Falubazem Zieloną Górą.